Dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta, Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię "ciasteczek" (cookies)
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych innych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w "ciasteczkach".
Więcej informacji znajdziesz w sekcji: >> POLITYKA PRYWATNOŚCI <<
zamknij

Technologia powstawania naszego oleju konopnego

Jest to najwyższej jakości olej pozyskiwany z kwiatów konopi siewnych, powstały w procesie tłoczenia na zimno z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki temu, Nasz olej jest jednym z nielicznych na rynku, który zawiera pełne spektrum fito-związków oraz wielu związków terpenowych i chlorofilów naturalnie występujących w odmianie Cannabis Sativa. Wiele z tych substancji wykazuje działanie pomocnicze dla aktywnych fito-związków i dlatego oleje konopne Biomi-farm, często określane są przez specjalistów jako silniejsze względem innych, dostępnych na rynku, stąd nazwa full spectrum (tłum. pełne spektrum)

Co czyni nas liderami jakości

     W porównaniu z konkurencją są to dwa kluczowe czynniki: jakość surowca oraz metoda pozyskiwania oleju. Kiedy mówimy o roślinie Canabis Sativa, kluczowe jest to aby była kultywowana w naturalnym środowisku tzn. aby rosła w ziemi - wtedy mamy do czynienia z najwyższej jakości surowcem mającym pełne spektrum substancji. Następnie, najważniejszą sprawą jest metoda tłoczenia, pozwalająca na odzyskanie pełnego spektrum substancji w oleju. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość końcowego produktu , stosujemy najdroższą i zarazem najnowocześniejszą metodę tłoczenia oleju “oszczędzającą” względem naturalnych składników występujących w tej roślinie. Dzięki temu nasz olej posiada  pełne spektrum związków biologicznie czynnych/aktywnych. W ramach tego produktu oraz z uwagi na zapotrzebowanie rynku i kształtujący się logiczny podział schorzeń oraz ich klasyfikację: Ciało/Umysł (pokazano na wykresie kołowym, po otwarciu ulotki) rozróżniamy dwa podstawowe produkty typu Full Spectrum: